פירמוט מחשב

פירמוט מחשב - תן למחשב שלך רענון
פירמוט מחשב

אז מה זה בעצם פירמוט מחשב?

לפעמים תחזוקה לבדה לא תעזור למחשב שלך. במקרים אלו, המחשב עלול להידבק בצורה חמורה בתוכנות זדוניות, ויקח יותר זמן לבצע תחזוקה נכונה מאשר לבצע את הפורמט.

פירמוט הוא תהליך של מחיקה יעילה של כונן קשיח והתקנה מחדש של מערכת ההפעלה.

במקום לארגן את הקבצים במחשב, גבה את הנתונים ולאחר המחיקה, מערכת ההפעלה "נקיה", ומבטלת כל בעיה ידועה או לא ידועה.

בשלב זה, לקוחות יכולים גם לנצל את ההזדמנות כדי לשדרג את מערכת ההפעלה שלהם ל-Windows 10. כל מערכת ישנה מ-Windows 10 עלולה להיתקל בבעיות תאימות עם תוכנות חדשות ותמיכה בביטול תוכנה של צד שלישי עבור מערכות ישנות יותר. מיקרוסופט אומרת ש-Windows 10 תהיה מערכת ההפעלה האחרונה שלהם שתתעדכן מדי שנה.

איך פורמט אחד משפיע על המחשב שלך דומה להבאת מחשב חדש לגמרי מהחנות. כל התוכנות יותקנו כהלכה; כל מנהלי ההתקן יהיו מעודכנים, ומערכת ההפעלה תהיה התקנה חדשה ולא שדרוג על איטרציות קודמות.

היתרונות של הפורמט הם רבים! איגדנו חלק מהם:

  • זמן הפעלה מהיר יותר
  • תפעול יעיל
  • הסר בעיות ידועות ולא ידועות
  • הסרה מובטחת של זיהומים של תוכנות זדוניות ווירוסים
  • התוכנה והדרייברים העדכניים ביותר

לאחר הפירמוט, המחשב שלך יפעל מהר יותר ושקט יותר

ניתן לגבות את רוב הגדרות ההתאמה האישית לפני העיצוב, כגון סימניות, סמלי שולחן העבודה, וכמובן כל הנתונים האישיים כולל תמונות, מסמכים ומוזיקה. לאחר שהמחשב מוחזר אליך לאחר פירמוט, זהו זמן אידיאלי לבצע קצת משק בית. זה אומר לעיין בנתונים שלך, להעביר לארכיון, לגבות ולארגן אותם בתיקיות.

מכיוון שהתהליך הוא זמן רב יחסית, אנו ממליצים בדרך כלל להחליף את הכונן הקשיח בכונן SSD (Solid State Drive) בו-זמנית. זה יבטיח שה-PC, Mac או המחשב הנייד שלך יחזיקו מעמד זמן רב יותר.

הזמינו פגישה עוד היום ואנו נגרום למחשב שלכם לעבוד מהר יותר ושקט מאי פעם.